Aeon Nedir, Nereden Alınır?

Aeon Coin’in geliştiricileri, dijital para birimi ile gurur duyuyorlar, sadece hedefledikleri pazarlamayla gelişmelerinden sonra nispeten kısa bir sürede dikkat çektikleri için değil, aynı zamanda 2017’den 2018’e kadar yüksek pazar potansiyeli gösterdikleri için.

Aeon Coin’in şimdiye kadarki en yüksek fiyatı 8.99 $ seviyesi oldu ve 9 Ocak 2018’de başarılı bir yatırım fırsatı olarak görülüyor. Ama Aeon başka neler sunabiliyor?

Bu, Aeon Coin’in geliştiriciler tarafından nasıl tanımlandığıdır: engelleri kaldırmak için inisiyatif almışlardır. Oyunda bankalarda veya diğer kurumlarda olduğu gibi kurallar yoktur. Bu para birimi saf hesaplamaya dayanır. Aynı zamanda, fiyat önceden hesaplanamaz veya tahmin edilemez. Arkasında basit matematikten fazlası var.

Aeon Coin, hızlı bir yatırım arayanlar için uygun değildir. Bu gibi şeylerin sonu için bir araç değildir, çünkü yüksek değer oldukça kazara geldi. Daha ziyade, madencilik yaparken büyük boylara gitmeye istekli olanları ödüllendirir. Güçlü donanıma sahip olanlar zengin ödüller kazanacaklar.

Ancak amaç, kendi servetinizi biriktirmek değildir, çünkü Aeon Coin tüm insanlara fayda sağlamalıdır. Merkezi olmayan bir para birimi olarak, zamanla küresel olarak tanınmalıdır.
Yok, yok yok

Aeon Coin, 6 Haziran 2014 tarihinde piyasaya sürüldü. O zamana kadar, hiçbir preminasyonun ve hiç kirlenmenin olmaması gerektiği açıktı. En baştan şeffaf bir çalışma yöntemi kullanıldı.

Geliştiricilerin bakış açısına göre, bir kişi, madeni paraların kullanıldığı bir dilek gibi sık sık iletişim kurabilir. Şimdiye kadar, strateji çalışıyor gibi görünüyor. Ayrıca bu yaklaşımla büyük bir sempatiyle karşı karşıya kalıyorlardı; bu, birçok kripto paranın yaratılmasının sonucu olarak giderek daha önemli hale gelen bir faktördü.
Aeon Coin hakkında teknik detaylar

Aeon Coin, PoW şemasına dayanır ve CryptoNight algoritmasını kullanır. Toplamda 18,4 milyon jeton olmalı.

Bir blok tamamen aşınmak için dört dakika sürüyor. Daha sonra, hesaba yatırılan çeşitli miktarlarda Aeon vardır. Bu amaçla, bazı goosebumps neden olan bir matematiksel formül kullanılır: (M-A) / (218) / (1012), burada M = 264 -1 ve A = o gün boyunca çalışılan madeni para miktarının toplamı.

Her bloktan sonra, zorluk yeniden hesaplanır, bu da PoW’da yaygın bir uygulamadır.
Aeon Coin: değişim mi, maden mi?

Aeon Cryptopia tarafından iptal edildi, ancak neden bu kadar açık değil, çünkü bu yazı Bittrex, OTC ve HitBTC de dahil olmak üzere birçok farklı platformda listelendi. Kural olarak, işlemler Bitcoin karşı yapılır.

Madencilik için çeşitli havuzlar bulunmaktadır. Windows’un 64 bit sürümü için bir cüzdan kullanılabilir. Buna AEOND denir.

Aeon Geliştirme ekibi birkaç kişiden oluşmaktadır. Lider geliştirici, her şeyin çalıştığından emin olurken, desteklemeye adanmış bir kişi var. Halen birkaç boş yer vardır, ancak çoğu gönüllüdür. Muhtemelen, bu, lider geliştiriciyle ve ücretli bir rol olup olmadığına karar verebilir.

Aeon kar odaklı bir kuruluş değildir. Ekip sadece BT ve kripto para birimlerini bilen kişileri istihdam etmektedir. Bazıları finansal meselelerle ilgilenir, ancak çoğunlukla sadece dijital bir para birimini programlamak için gereken dereceye kadar.

Aeon Coin ile birlikte gelecek birkaç proje planlanmaktadır – diğer şeylerin yanı sıra, cep telefonlarında da kullanılabilen bir cüzdan ve işlemlerden kaynaklanan imzaların iyileştirilmesi. Şimdiye kadar, Aeon Coin oldukça yüksek bir güvenlik seviyesinde. Ancak, BT günlük olarak geliştikçe, bu herhangi bir kripto para biriminde durum böyle olmalıdır.

Twitter veya Reddit gibi çeşitli platformlarda her zaman güncel olabilir. Aeon.cash’daki geliştiricilerin de kendi web siteleri var. Tüm indirmeler için merkezi bağlantı noktasıdır.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Burada aktarılan analistlerin ifade ettiği tüm görüşler sadece kendi fikirleridir ve Coinografi ile içeriğin yazarının görüşlerini yansıtmaz. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Coinografi ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.