BİTCOİN KİŞİLER DİZİNİ KRİPTO DOSTU SATICILARI LİSTELİYOR

Mallar ve hizmetler için kripto para birimleri kabul eden işletme sayısı, özellikle bitcoin parası gibi P2P paraları arttı. Bitcoin people gibi platformlar sayesinde dijital paranızı harcayabileceğiniz yerler bulmak kolay oldu.

Bitcoinpeople.online, bitcoin cash (BCH) ve diğer birçok önemli jeton ve jeton ödemelerini destekleyen şirketleri listeleyen bir ticaret rehberi. Hem dijital para birimlerini harcayacak yerler bulmak isteyen potansiyel müşteriler hem de ürünleri için dijital varlıkları kabul etmek isteyen işletmeler için kullanışlı.

Kriptolu bir girişimciyseniz, işletmelerinizi ücretsiz olarak kaydolabilir ve listeleyebilirsiniz. Bunu yapmak için platforma kaydolmanız gerekir. Bir hesap oluşturmak, bir kullanıcı adı ve şifre seçmenizi ve geçerli bir e-posta adresi sağlamanızı gerektirir. Ayrıca, markanızı Bitcoin People ana sayfasında ve diğer ilgili sayfalarda ayda yaklaşık 1 ABD Doları karşılığında öne çıkan bir işletme olarak da tanıtabilirsiniz.

Kripto para birimleri kabul eden tüccarlar bulmanız gerekiyorsa, web sitesinin arama özelliğini kullanabilir veya listelere birden çok kategoriye göre göz atabilirsiniz. Şu anda en fazla reklamı içerenler Giyim, Yiyecek ve İçecek, Tatil ve Seyahat, Ev ve Bahçe, Sanat ve El Sanatları, Web Hizmetleri ve Elektronik. Ancak, Uçak, Mücevherat, Video Prodüksiyonu ve Evcil Hayvan Yemi gibi kategorilerde listeler var.

Ayrıca listelenen işletmeleri ülkelere göre filtreleyebilir ve bir haritada görüntüleyebilirsiniz. Her biri, mevcut ürünler ve hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi bulabileceğiniz, kabul edilen şifreleme para birimleri, iletişim bilgileri edinebileceğiniz ve hatta Google Haritalar’dan yol tarifleri alabileceğiniz özel sayfayla bağlantılıdır. Bitcoinpeople.online’da indirimler bulabileceğiniz bir bölüm bulunur.

BCH ile satın alınabilecek öğeler hakkında daha fazla fikir için Bitcoin.com’un Bitcoin cash Harcama sayfasına göz atın. Çeşitli ürünler için çevrimiçi alışveriş yapmak veya Macy’s ve The Home Depot gibi büyük perakendeciler için hediye kartları sipariş etmek için kullanabilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here