Bitcoin ve Altcoin Değer Analizi

BTC / DOLAR

Bitcoin şuanda yükseliş trendine girmiş durumda. Bugüne %4 lük bir değer kazanımı ile başladı. Diğer yandan, toplam yatırım hacmi olan 120 Milyar Dolar seviyesine yaklaşamasa da 116 Milyar dolarlık bir hacme sahip.

ETH / DOLAR

Ethereum şuanda 228 $ seviyelerinde. Son 24 saatlik pozisyonda %9’luk bir değer artışına sahip. Toplam market hacmini ise 23 Milyar $ seviyelerine çıkarsa da geçen ay hızlı bir değer kaybı yaşadığı için toplam hacminde de büyük bir düşüş gerçekleşti.

Diğer yandan, 171 $ seviyesinden bu seviyeye gelmesi sevindirici olsa da hala daha istenilen seviyeye gelemedi.

XRP / DOLAR

En değerli coin sıralamasında ki yükselişini sürekli olarak arttıran XRP şuanda 3. Sırada. %42’lik bir değer artışı sağladı ve 0,46 $ seviyesine ulaştı. Toplam yatırım seviyesi ise 18,5 Milyar dolar seviyesine ulaştı.

BCH / DOLAR

Her coin gibi Bitcoin Cash’de güne yükseliş ile başladı. 484 $ seviyesine gelen coin’in hem değeri hemde toplam hacmi arttı. Toplam hacim ise 10 milyar dolar seviyelerine yaklaştı.

LTC / DOLAR

57 $ seviyesine çıkan Litecoin, %7’lik bir artış ile güne başladı. Toplam market hacmi 3,3 Milyar dolarda kaldı.

IOTA / DOLAR

En değerli coin sıralamasında 12. Sırada olan IOTA, %9’luk bir çıkış ile 0,57 dolar seviyesine geldi. Boğa piyasasından olumlu etkilenen coin’in toplam market hacmi ise 1,5 Milyar doları geçti. Ayın başında ki yüksek değer olan 0,6 seviyesine tekrardan çıkması bekleniyor.