Bitcoin’de Beklenen Büyük Yükseliş Başlıyor mu?

Geçtiğimiz günlerde yükseliş trendine giren Bitcoin her geçen gün biraz daha artış gösteriyor. Kritik bir direnç seviyesi olarak görülen 8 bin dolara emin adımlarla yürüyen Bitcoin için birçok kritik tarihi bir yükseliş bekliyor. Başta Mati Greenspan’ın yanı sıra Romal Almazo gibi isimler konu hakkında Twitter üzerinden çeşitli açıklamalarda bulundu.

eToro’nun baş piyasa analistlerinden Mati Greenspan dün resmi Twitter hesabı üzerinden, “Tarihteki en büyük Bitcoin boğa koşusunun eşiğinde olabiliriz.” açıklaması geldi. Greenspan sosyal medya hesabı üzerinden bu açıklamaları yaptığı sırada Bitcoin, son 24 saatte %2,73’lük bir artış göstererek 7,700 dolar seviyesine yükseldi.

Romal Almazo, “Büyük Oyuncular Kripto Para Piyasasında Büyük Dalgalar Oluşturacak!”

Greenspan’nın yanı sıra Express’e çeşitli açıklamalarda bulunan Capco’nun kripto para lideri Romal Almazo ise yakın gelecekte beklenen boğa koşusunun bir hayli farklı olacağını ve bunun sebebinin ise Blackrock’tan kaynaklanabileceğini dile getirdi.

Express’e konuşan Capco’nun kripto para liderlerinden Romal Almazo, beklenen boğa koşusunun her zamanki hype’lardan farklı olduğunu, bunun sebebinin Blackrock’tan kaynaklandığını dile getirdi. Bir yatırım yönetim firması olan BlackRock’un yönünü Blockchain ve kripto paralara çevirdiğini iddia eden Almazo, kripto para piyasasına atılan büyük oyuncuların piyasada büyük dalgalar yaratacağı görüşünde.