Coinbase’den Yüksek Güvenlikli Yeni Sistem Geliyor

Coinbase'den Yüksek Güvenlikli Yeni Sistem

Coinbase yeni yüksek güvenikli depolama sistemini test ediyor.

Multicoin Capital’in kurucu ortağı Kyle Samani, büyük sermaye dalgasının geleceğine inanıyor. Bu dalga, dijital varlıklar için saklayıcı çözümlerin geliştirilmesi ile katalize edilecektir.

JPMorgan ve Goldman Sachs gibi bankaların kripto para sektörüne girdikleri bu dönemde dijital varlıkların çok güvenli bir şekilde depolanması gerekiyor. Güvenli depolama çözümlerine ihtiyacı olan kurumsal yatırımcıların piyasaya geçmesini kaçınılmaz bir şekilde hızlandıracaktır.

Varolan büyük firmalar kripto para alanına geçmekte kararsızken, Coinbase güvenli depolama alanına adım atmaya başladı. Coinbase 100.000 dolarlık kurulum ücreti ve minimum 10 milyon dolarlık sermaye ile büyük yatırımcılar için güvenli depolama çözümünü test ediyor.Ancak, büyük firmalar geliştirilmekte olan yeni ve güvenli altyapıya güvenmeye başladıklarında bu firmaları büyük yatırımlar takip edecektir.

Bu, Samani’nin belirttiği gibi, yatırımcıları sahaya girmeye teşvik edebilir.
Gözetimciliğin son engel olduğu pek çok yatırımcı var. Gelecek yıl piyasa, gözetimciliğin çözülmüş bir sorun olduğunu anlayacak ve bu da büyük bir sermaye dalgasının kilidini açacak.

Coinbase, ABD standartlarına uygun nitelikli bir sorumlu olarak beyan edilmeye başlandı.
Bank Of New York Mellon Corp, JPMorgan Chase & Co. ve Northern Trust Corp gibi kurumsal isimler de özel anahtarların çevrimdışı tutulmasını sağlayan bir çözüm üzerinde çalışıyor.

 

Kaynak:ambcrypto.com