Coinografi artık Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle’da!

Son dakika kripto para ve Blockchain haberlerimize artık Bundle uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. Dwarf Planet tarafından Türkiye’de hayata geçirilen  Bundle, bir çok haber sitesini, blogları, dergi ve Türkiye’nin de içinde olduğu 30’dan fazla Ülkede kullanıcılarına çeşitli kaynaklar sunuyor. Hızlı erişimi ve güncel olmasıyla da diğer uygulamalardan ayrılıyor. Bundle, son dakika gelişmeleri, gündemin en önemli başlıklarını anlık olarak bildirim alabildiğiniz bir mobil uygulama.

Türkiye’nin de içinde olduğu 30’dan fazla Ülkede kullanıcılarına çeşitli haberler sunuyor. Hızlı erişimi ve güncel olmasıyla da diğer uygulamalardan ayrılıyor. Bundle, son dakika gelişmeleri, gündemin en önemli başlıklarını anlık olarak bildirim alabildiğiniz bir mobil uygulama.

GÜNCEL İÇERİKLER BUNDLE İLE BİR TIKLA ÖNÜNÜZDE
  • Uygulamayı yüklediğinizde “ +Kaynak Ekle” kısmından “Coinografi”yi ve istediğiniz tarzda haber portallarını kaynağınıza ekleyebilirsiniz. Bundle, güncel olaylardan hızlı bir şekilde haberdar olma imkanı tanır.
  • Sadece Türkiye’deki gündemden değil dünyanın her yerinden haberleri okuyabilirsiniz. Bundle ile konum tercihlerini değiştirerek sanki seyahat etmiş gibi istediğiniz yere İngiltere, Almanya, Amerika ve Dünya genelinde 18 farklı ülkede içerik okuyabilirsiniz.
  • Dilediğiniz, güvendiğiniz kaynakları takip edebilir, kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz.
  • Bundle arama özelliği, girdiğiniz anahtar kelime sonucuna göre hızlı bir şekilde sonuçları size aktarır.
  • Hot Bundle ile günün en ilgi çekici, ilham veren ve keyfinizi yerine getirecek içeriklere hızlıca ulaşabilirsiniz.
  • Bundle uygulamasının amacı, kullanıcılarına interaktif bir okuma deneyimi sunmaktır. Beğendiğiniz veya beğenmediğiniz haber kaynaklarını işaretleyebilir, istediğiniz haber kaynaklarını sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
  • Görsel olarak da kullanıcının ruhuna dokunmayı başaran Bundle, özenle derlenen anlık olarak paylaşılan tüm dünyadan stil, yaşam ve basın fotoğraflarına göz atabilirsiniz.
  • Bir haberi okurken aniden çıkarız ve haber kaynağını kaybederiz. Bundle ile artık haberler kaybolmuyor, kaydediliyor.
  • Kullanması kolay, bırakması zor olan Bundle’de Coinografi olarak Yaşam kategorisinde bizler de yerimizi aldık.

Android için    iPhone ve iPad için  Sizde Bundle uygulamasını indirerek en güncel haberlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.