Dan Bilzerian: Tekrar Kripto Paralara Geri Dönme Zamanı

Ermeni devralma uzmanı Paul Bilzerian’ın oğlu olan sosyal medya fenomeni Dan Bilzerian, milyonlarca hayranına “kripto paralara geri dönme zamanı” olduğunu söyledi.


Bilzerian ve Bitcoin: İkinci Zaman Şanslı mı?

Buzzfeed’in “Instagram’un en popüler adamı” olarak adlandırılan ve net değeri 100 milyon doları aşan açık sözlü kumarbaz ve internet fenomeni, 22 Nisan’da piyasaya geri dönmeye hazırlandığını ima etti.

Bilzerian, Aralık 2017’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerini takip eden yaklaşık altı aylık bir kayıp sonrasında, Bitcoin fiyatlarının yükseliş eğilimine döndüğü teorisine ağırlık veren son ses.

Bilzerian, kendisi kripto benimsemenmesinde önemli bir rol oynuyor, geçen yıl Mayıs ayında sosyal medya üzerinden toplu Bitcoin aldığını duyurmuştu.

“O kadar çılgın bir şey izliyor ki, bu da süper bir şey izliyor, ben de Super Bowl’da bir bahis yaptım gibi terliyor gibiyim,” dedi o sırada bir videoda.

Daha sonra, mevcut hisselerinin% 50 Bitcoin,% 25 Eter,% 15 Monero ve% 10 Bitcoin Cash’den oluştuğu iddia edildi.

Kripto için aile tutkusu daha da artıyor, Bilzerian’ın kardeşi Adam, bir St. Kitts ve Nevis pasaportu satın alarak ABD vatandaşlığını reddetti.

Bu arada, daha az ana akım ortamlarında, Bilzerian, kripto-para birimi yatırımları için yeni bir çağın algılanmasında yalnız değil. Pantera Capital ve Fundstrat Global Advisors gibi aktörlerin de dahil olduğu uzmanlar, 2018 yılı sonuna kadar ciddi fiyat artışlarını tahmin etmede iyi bilinen “Bitcoin boğaları” na katıldılar.

Tahminler şu sıralar 20.000 $ ile 100.000 $ arasında değişirken, Tim Draper ve John McAfee gibi ünlü yüzler, piyasaların 2020 yılına kadar 250.000 dolar, 2020 yılına kadar da 1.000.000 dolar olacağından emin.

Dan Bilzerian’ın tekrar Bitcoin satın alma zamanlaması hakkında ne düşünüyorsun?