DASH Artık Dünyanın Dört Bir Yanında Kullanılabilir!

Illinois merkezli kripto para  ATM’si üreticisi CoinFlip, Dash (DASH) ile ortaklık kurdu. Coinflip ilk önce  ABD’deki ATM’lerinde Dash ile işlemlere başlayacak.

Dash’ın CoinFlip’in ATM’lerine entegrasyonuyla birlikte,  Dash, ABD’de 175, dünyada ise  418’den fazla ATM’de erişilebilir olacak. CoinFlip’in web sitesindeki verilere göre Coinflip kripto para ATM’leri ABD’nin yaklaşık 70 farklı bölgesinde kullanılabilir durumda.

ATM’leri şu anda Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Tron (TRX) ve OmiseGo (OMG) ile çalışıyor. Fakat CoinFlip, Dash’ı piyasadaki en büyük kripto paralardan biri kabul ederek artık onu da bünyelerine eklemeye karar verdi.


Yeni ortaklık ile ilgili olarak, iki şirket, üç aylık bir süre boyunca 1000 $ ve 100 $ nakit ödül verecek bir çekilişi de duyurdu. Bir CoinFlip hesabı oluşturan ve onaylatan herkes, CoinFlip ATM’deki her yaptığı işlemde fazladan bir çekiliş hakkı kazanacak. Ayrıca kısa bir süre için Dash satın alımlarında işlem ücreti alınmayacak.

Dash’in Coinflip’e entegre edilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? Sizce DASH yerine daha öncelikli bir kripto para entegre edilebilir miydi? Haydi yorumda tartışalım!