Eligma AVM’lerde Ödeme Yapmayı Kolaylaştıran Bir Proje Üzerinde Çalışıyor

Blockchain tarafından yönlendirilen bir platform, önümüzdeki günlerde kripto para ödemeleri için yepyeni bir işlem sistemini test etmeye başlayacağını duyurdu.

Eligma, EliPay teknolojisinin beta versiyonunun Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan BTC City’deki seçilmiş perakendecilere dağıtılacağını söyledi.

Şirket, 450’den fazla mağazaya sahip olan Slovenya merkezli kompleksin, dünyada kripto paranın ürünlerin satın alınabileceği ilk alışveriş merkezi olacağını söylüyor. Birçok büyük perakendeci ile niyet mektupları imzalandı.

EliPay, alışveriş yapanların, istedikleri ürünleri basit bir şekilde bulmalarına yardımcı olmak amacıyla bir platformun bir bileşenidir – binlerce eTicaret platformu, günlük olarak dikkatlerini çekmektedir. Bu, işlemleri takip eden ve geçmiş satın alımlara dayanarak tavsiyelerde bulunan yapay bir zeka (AI) sistemi ile sağlanacaktır.

Daha fazla kolaylık için, Eligma’nın kullanıcılarına, birden fazla web sitesinde alışveriş yapmak için kullanabilecekleri tek bir hesap açılacak – korkulan “unutulmuş şifre” e-postalarına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak, ilgilendikleri her seferinde kişisel bilgilerini girmelerine gerek kalmayacaklar. yeni bir mağazadan satın alırken.

Eligma, satışını şu anda tamamladığını ve katkıların seviyesinin şirketin yumuşak kapağına başarıyla ulaştığını söyledi.

Eligma’nın kurucusu ve CEO’su Dejan Roljič, Cointelegraph’a şunları söyledi: “Hem Blockchain hem de AI, emekleme döneminde. Bu bizi geleceğin ekonomisine öncülük ediyor.

Gelecek yıllarda emeğimizin meyveleri ortaya çıkacak, bu noktada Blockchain topluluklarının ve yenilikçiliğin destekleyicilerinin desteği bu noktada çok önemli. ”
Eligma’nın crowdsale’si başlıyor

Şirketin kalabalığı 17 Nisan’da başladı. Yöneticiler, Ethereum’un fiyatının “değişken piyasa koşulları” nedeniyle 800 $ seviyesinde kilitleneceğini açıkladı.

Bu, piyasa fiyatından daha yüksek olmasına rağmen, Eligma bunun “onlara erken katkıda bulunanları incitecek döviz kuru oranındaki düşüşü telafi etmesine” yardımcı olacağını söylüyor.

Katkı payının bir sonraki aşaması, “Kripto topluluğunun en tanınmış temsilcilerinden biri” olarak nitelendirilen Charlie Shrem’den kısa bir süre sonra geliyor – Eligma’nın danışma kuruluna katıldı.

Bu arada, Mart ayında, Roljič, şirketin 22 rakibi yenerek Zürih’in Crypto Summit 2018’inde en iyi dereceye layık görüldü.

Yeni bir takım videosunda, CEO ve ekibi Eligma’nın ardındaki vizyonu açıkladı – Bay Roljič, platformun “herkese veya evlerinin ihtiyacı olan en iyi teklifi almalarını sağlamak” için belirlendiğini söyledi.

Firmaların, eşyalarını envanter haline getirmelerini sağlayan şirket, AI sistemi ile, ikinci el, istenmeyen malları satma konusunda en uygun finansal zamanı öğrenen öğrencilere yardımcı olan Andy Baynes şunları söyledi: “Eligma bu fırsatlardan biri ve Doğru zamana varan yenilikler.

“İnsanlar artık ilk önce çevrimiçi alışverişe ve geleneksel perakende sektörüne geçiyor. Bir sonraki büyük dalga bunu rahatlıkla yapmakla ilgili – ve Eligma bunların hepsi. ”

Bitcoin Vakfı’nın kurucu ortağı Bay Shrem şunları ekledi: “Takımın geliştirdiği şey, kripto topluluğunun on yıl sonra ihtiyaç duyduğu şeydir: kriptoyu borsalardan hareket ettirmek için bir yöntemdir. EliPay.

“Dijital para birimlerinin gerçek değerini gösteren doğru yön budur.”

Eligma, şirketin iş modelinin temelini oluşturacak bir diğer ayak olduğunu söylüyor. Şirket, ELI adı verilen platformun yardımcı belirtecinde müşterileri ödüllendiren evrensel bir sadakat programı oluşturmaya hazırlanıyor.

Şirket, bunun müşterilere para için daha iyi bir değer elde etmesine ve geçmişte bir parçalı sadakat planlarının yapılmasına yardımcı olacağını umuyor.

Eligma’nın crowdsale’nin 8 Mayıs’ta bitmesi planlanıyor.