EOS 2018’de Beklenilen Patlamasını Yapacak Mı?

EOS (EOS) ‘un kripto para piyasasında güçlü performansı 5’inci sıradaki proje olarak ilk 10’da yer almaya devam ediyor. Bugün üst parantez içindeki tüm madeni paraların sadece% 51’ini + TRON (TRX) EOS’a yaklaştırıyor. 

Jetonun 15 milyar doları aşan bir piyasa değeri var ve bu sabah ABD dolarına karşı 19.20 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Jetonun piyasa değeri 1 Nisan 2018’de 4 milyar $ ‘dan 27 Nisan 2018’ de 12 milyar dolara çıkarak Nisan ayında üç katına çıktı. 24 saat sonra, jetonun değeri yaklaşık% 20, piyasa değeri 3 $ daha yükseldi. Mevcut milyarda 15 milyar dolarlık bir milyar dolar. Bu oranda, ETH ve EOS arasında 2018’deki daha iyi yatırımın hangisinin olduğunu söylemek zor olmayacaktır.

Borsaları merkeziyetsizleştirmek ve kripto para ticaretini kullanıcı dostu yapmak isteyen kripto için önemli bir ay oldu. Yatırımcı için daha iyi haberler, fiyatların artmasını sağlayacak daha fazla olay ile yolda olabilir. Coinmarketcal.com ‘a göre, EOS şu andan itibaren yaklaşan etkinliklere, bundan sonra sadece birkaç gün sürecek.

EOS için iyi haberler dizisi 6 Nisan 2018’de EOS.io’nun (Block.one) 200 milyon dolarlık bir fon için Michael Cao ve Winnie Liu ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu. EOS Global, Asya’daki EOS’un varlığını EOS.io platformu aracılığıyla genişletmeye odaklanacaktı.

Bu, FinLab AG ile 100 milyon dolarlık yeni bir ortak girişimden önce gerçekleşti. Bu tür bir haberi katı bir proje ile birleştirmek, kriptonun BCH ve XRP’yi sollama konusunda öngörüde bulunmasını beklemektedir. Tüm zamanlar, fiyatın artmaya devam etmesi muhtemeldir. Bu token, 2018’de büyük dönüşlere önem veren herkes için kesin bir hodl.