Ethereum 2018 Yılında 2,500 Dolar Olacak Mı?

Ethereum 2018 Yılında 2,500 Dolar Olacak Mı?

Etereum, bu yıl dört kat artarak 2,500 $ ‘a yükselebilir. Bir Finansal Danışmanlık Şirketine göre bu yıl Ethereum değerine değer katacak.

DeVere Group’un kurucusu ve CEO’su Nigel Green, “Ethereum’un fiyatının bu yıl önemli ölçüde artacağı tahmin ediliyor ve 2018 ve 2020’de bir artışla 2018’in sonunda 2.500 dolar kazanabiliyor” dedi.

Birçok platformun işlem yapmak için Ethereum kullanıyor olması, Ethereum sözleşmeleri genişlemesi ve Üçüncü olarak bulut bilişimin merkeziyetsizleştirilmesi Ethereum için yılın oldukça iyi geçebileceği anlamına geliyor.

Green ayrıca, kripto para birimi sektöründeki düzenlemenin kaçınılmaz olduğunu, bunun da daha büyük yatırımcı koruması ve uzun vadeli piyasa güvenine işaret ettiğini gözlemlemiştir. Ethereum, verimliliği ve esnekliği nedeniyle yeni jeton ihraççıları için tercih edilen dijital para birimi olarak ortaya çıkmıştır. Ethereum üzerindeki ortalama işlem süresi, 10 dakika kadar uzun olabilen bitcoine kıyasla yaklaşık 14 saniyedir.

Bu raporda Ethereum’un piyasa değeri 67.4 milyar dolardı.

Ethereum Çarşamba günü % 9’luk bir düşüş yaşadıve en büyük 10 kripto paranın dokuzu karşısında dolar bazında değer kaybetti.

Başlıca fiyat hareketleri, kripto-para piyasasının tavanı 434 milyar dolar olarak belirlendiğinde Çarşamba sabahı yaklaşık 2:30 UTC’de başladı. Önümüzdeki iki buçuk saat boyunca, piyasa 30 milyar dolar düştü ve kısa bir toparlanmaya rağmen  sabah boyunca düşmeye devam etti.

Boğaların ne zaman tükendiğine dair net bir şey yoktu, ancak haftanın hızlı toparlanmasını takiben, ayı piyasasının altından kar elde eden tüccarların basit bir meselesi olabilirdi; 100 milyar dolar. Tek günlük ve bir saatlik fiyat hareketleri Çarşamba günkü yönetim kurulunda negatif bölgeye taşındı, ancak geri çekilme orantısız olarak altkoyu etkiledi. Bitcoin gün için sadece %1 azaldı, endeksi %8’den fazla düşürdü ve pazar payını %39’un üzerine yükseltti.

Ethereum fiyatı, bir aydan fazla ilk kez 700 $ ‘ı deldikten birkaç saat sonra %9’dan fazla düşüş gösterdi.

% -1.96 seviyesinde yer alan Bitcoin, 8 bin 500 dolar ile 9 bin dolar arasındaki kritik desteği birleştirerek 9.000 $ ‘ın üzerinde işlem görüyor.

Altcoinler genel olarak artıştaydı. Bitcoin Cash %1.97 oranında artarak 1.388.50 $ ‘a yükseldi, Litecoin %-1.05, büyük ölçüde değişmeyerek 150.89$ seviyesinde gerçekleşirken, Ripple 85 sent seviyesinde işlem gördü ve satış hacmini %1 oranında artırdı.