ETHEREUM ANALİZİ: 300 DOLAR ENGELİ

Ethereum dolara direnç hamleleri gösteriyor. Ethereum fiyat analizi ETH / USD çifti fiyatının üç yüz dolar (300 $) seviyesinde durgun olduğunu ve kripto para birimlerinin en iyilerinden biri direnci geçemediğini gösteriyor.

Kripto pazarı, kripto kışının ardından piyasa hacmi sabit bir şekilde yükselirken 2018’de karşılaştığı başarısızlıktan geri dönmeyi başardı.

Bitcoin her an tekrar yükselişe geçebilir. Ancak bu sefer işler daha farklı olabilir. Bitcoin, kilit dirençleri kırdıktan sonra on iki bin doların (12000 $) üzerine çıkarak yılın en yüksek seviyesine ulaşmayı başardı ve yıl sonuna gelmeden çok daha yüksek bir artış göstereceği tahmin ediliyor.

Öte yandan, Ethereum ve diğer kripto paralar bu seneye güçlü bir başlangıç yaptı ancak temel destek alanlarını sürdürmekte zorlanıyorlar. Hem ABD dolarına hem de Bitcoin’e karşı mücadele etmeye devam ediyorlar.

Ethereum analizi - coinografi.com

Ethereum iki yüz altmış dört doların (264 $) üzerinde seviyelerdeydi ve üç yüz otuz dört doların (334 $) en yüksek seviyesine kadar ulaştı, ancak temel destekleri kuramadı ve aşağı doğru kaydı. Ethereumun değeri, mevcut destek seviyesinin olduğu yaklaşık iki yüz doksan üç dolar (293 $) seviyelerinde seyrediyor.