FLİGHTGİFTCARD BCH HAVAYOLU KUPONLARI SATIN ALIN

Bu seyahat mevsimidir. Seyahate çıkmış birini şaşırtmak istiyorsanız, şimdi bitcoin cash (BCH) gibi kripto para birimleri kullanarak yapabilirsiniz. Flightgiftcard.com, havayolu kuponları sipariş etmenize ve bunları kişisel bir mesajla arkadaşlarınıza ve ailenize göndermenize olanak sağlayan Hollandalı bir web sitesidir.

Flightgiftcard’tan bir kupon alırken, üç farklı seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Çıktı ve E-posta, sipariş vermeleri yalnızca birkaç dakika sürdüğü için en hızlı olanıdır. İlk durumda, gelen kutunuzda özelleştirilmiş metin ve resim içeren bir PDF dosyası alacaksınız, oysa Ecard veya Evideo alıcıya e-postayla gönderilebilir. Ayrıca fiziksel lüks bir hediye kartı satın alabilir ve adresinize teslim ettirebilirsiniz. O zaman el yazısı ile bir mesaj ekleyebileceksiniz.

Bir seferde 10 taneye kadar kupon sipariş edebilir ve değerlerini euro (EUR), ABD doları (USD), İngiliz Sterlini (GBP) ve Japonca yen (JPY) dahil olmak üzere birçok temel fiat para birimi cinsinden alabilirsiniz. Ayrıca, Doğum Günü, Yıldönümü, Düğün ve Tebrikler gibi kategorilerdeki yüzlerce stok fotoğrafından duruma göre bir resim seçebilirsiniz. Alternatif olarak, çevrimiçi platform kendi kişisel resminizi yüklemenizi sağlar.

Flightgiftcard kuponunuzu oluşturduktan ve siparişinizi onayladıktan sonra, size ödeme yapmanız için birden fazla fiat ve kripto seçeneği sunulur. Bunlar Visa, Mastercard ve American Express gibi banka kartlarının yanı sıra Paypal ve Ideal gibi ödeme işlemcilerini içerir. Fişinizi dijital paralarla satın almayı seçerseniz, bitcoin cash (BCH), bitcoin çekirdek (BTC) ve litecoin (LTC) gönderebilirsiniz.

Flightgiftcard kuponları alıcıları, dünya genelinde 70 ülkeden 300’den fazla havayolu ve kalkış noktası olan uçuşları arayabilir ve platformun web sitesini kullanarak bir uçuş rezervasyonu yaptırabilir. İşletmeler, marka kuponlarını çalışanlarına, müşterilerine veya ortaklarına kurumsal hediye olarak göndermelerini emredebilir.