Hollywood Yıldızı Kurt Russell Bitcoin Temalı Bir Filmin Başrolünde Oynayacak

Kurt Russell'den Bitcoin Temalı Bir Film

Hollywood Yıldızı Kurt Russell Bitcoin Temalı Bir Filmin Başrolünde Oynayacak.

Hollywood Yıldızı Kurt Russell, kripto para birimleri hakkında olan sinema sektöründen bağımsız kişilerin çekeceği bir filmde rola alacak.  Crypto adlı bu film Russel’in yanı sıra Alexis Bledel, Jeremie Harris ve Luke Hemsworth’u da senaryosuna dahil edildi.

Hollywood Reporter, Beau Knapp’ın filmde bir yolsuzluk ve sahtekarlık olayını soruşturmak üzere memleketi New York’a geri döneceği ve kara para aklama suçu üzerine odaklandığı bilinmekte. Basındaki bilgilere göre Russell, Knapp’ın babası rolünü üstlenecek. Crypto’nun yapımcılarından Jordan Yale Levine ”Kripto paralar, dünyanın her yerindeki tüketicilerin ve girişimcilerin dikkatini ve hayal gücünü yakaladı ancak hiç bu kadar ayrıntılı ve heyecan verici bir şekilde keşfedilmemişti.” diye açıkladı.

Crypto adlı bu film hala bilinmeyen çıkış tarihi ile New Yorkta çekiliyor. Crypto, kripto para dünyasına odaklanacak en yüksek profilli filmlerden biri olabilir. Geçtiğimiz yıl The Big Lebowski ve No Country For Old Men gibi filmlerin arkasındaki film yapımcıları Coen kardeşlerin, temel para birimi bitcoin olan Silk Road adlı internet sitesi hakkında bir film yapacakları bildirildi.

Yine de Crypto filmi,dünyada kripto para temalı ilk film değildir. Kripto para temali ilk film yüksek gişeli bir Vietnam filmi olan Bitcoin Hesit’dir.