Huobi Borsası Londra Ofisiyle Avrupaya Açılıyor

Çin merkezli kripto para borsası olan Huobi, pazartesi günü açıklanacak olan şirketin bu yıl içinde açılacak olan yeni bir ofisi ile Avrupa pazarına açılmak istediğini açıkladı.

Huobi, kripto para birimi ticaretini, varlık yönetimini ve diğer hizmetlerin yanı sıra çeşitli markaları işletmektedir.

Huobi’nin Avrupa’nın kıdemli iş geliştirme müdürü Chern Chung’un açıklamaları şöyle:

“Araştırmalarımız, Londra’nın tüm Avrupa’da en aktif ticaret sahnesinden biri olacağını gösteriyor. Birleşik Krallık pazarına girmek, Huobi’yi bir numaralı küresel kripto-para borsası yapacağının vazgeçilmez bir hamlesi. ”

Chung, Londra’daki bölge ofisini kurarak, Huobi’nin açık bir mesaj göndermeyi hedeflediğini söyledi: Değişimin “ana akımlara” gitmesini ve ilgili düzenlemelere uymasını istiyor.

17 Nisan’da Huobi, Londra’ya gelişini duyurmak ve devam eden girişimlerini sunmak için Londra’da bir etkinlik düzenledi. Özellikle şirket, gelecek vaat eden girişimlerin hızlandırılmasına yardımcı olacak iki yeni girişim olan Huobi Ekosistem Fonu ve Huobi Labs’ı açıkladı.

Huobi ayrıca dört token projesini de açıkladı: Bit Capital Vendor (BCV), bir dijital varlık yönetimi projesi, Elastos (ELA), yeni bir tür internet, LinkEye (LET), bir kredi platformu ve son olarak Penta Network’ü oluşturmayı hedefliyor.