Connect with us

Sponsorlu İçerik

Kripto Ticaret Botu TradeSanta, Birden Fazla Borsa Kullanmanın Avantajlarını Belirliyor

Yayınlama

on

Coinografi.com – Bulut tabanlı bir kripto para ticaret yazılımı sağlayıcısı TradeSanta, madeni para alırken ve satarken birden fazla borsa kullanmanın cazip faydaları olduğunu söylüyor ve hesapları tek bir yerde birleştirmek için sezgisel bir arayüz sunduğunu iddia ediyor.

TradeSanta yöneticileri, birden fazla borsa kullanmanın, günlük yatırımcıların daha geniş ticaret çiftlerine erişim sağlayabileceğini, pazarda neler olduğuna dair daha geniş bir perspektif alabileceğini söylüyor.

TradeSanta, tüm bu değiş tokuşların bulut tabanlı yazılımına bağlanmasını sağlayan sezgisel bir API sayesinde çoklu oturum açmanın olumsuz yanlarını ortadan kaldırıyor. Kullanıcıların hesaplarını hızlı ve güvenli bir şekilde bağlamalarına yardımcı olacak adım adım yönergeleri içeriyor. Ve ayırca yeni yatırımcıların hangi borsaların kendileri için doğru olabileceğine karar vermelerine yardımcı olabilecek bilgiler ssunuyor.

İki Dakikada Bot Kurun

Borsaları bağlama süreci tamamlandığında, TradeSanta, kullanıcılarının iki dakika içinde ticaret botları kurma özgürlüğüne sahip olduklarını söylüyor. Tek yapmaları gereken ticaret yapmak istedikleri çifti seçmek.

TradeSanta ile kullanıcılar stratejiler ekleyebilir, yani kâr etme hedefleri konuşlandırılabilir, böylece belirli fiyat seviyelerine ulaşıldığında pozisyonlar derhal kapatılabilir ve piyasa koşullarına uygun olduğunda yeni işlemlerin otomatik olarak açılmasını sağlayarak kazanç elde edebilir. Bu stratejiler manuel olarak oluşturulabilir veya tercih edilirse hazır şablonları da kullanabilirler.

TradeSanta İle Piyasayı Her Zaman Takip Edin

Kripto para piyasası 7 gün 24 saat aktiftir, yani piyasa hareketlerini her zaman takip etmek neredeyse imkansız olabilir. TradeSanta’nın sunduğu otomasyon sayesinde, kullanıcıların bilgisayarlarına veya telefonlarına sürekli bağlı kalmadan fırsatları yakalamalarını sağlar.

Analizler sayesinde yatırımcıların botlarının nasıl performans gösterdikleri hakkında kapsamlı verileri görebilecek. Ayrıca kullanıcılar fiyatlarda hareketlilik olduğu zamanlarda anında uyarı sunan Telegram bildirimleri alabilecekler.

Verilere göre TradeSanta platformuna olan talebin sağlıklı bir şekilde arttığı görülüyor. Yazılım ile birlikte kullanıcılar 1 milyondan fazla fırsat tamamlandı. Şu anda 14.500’den fazla ticaret botu aktif bir şekilde çalışıyor. Şu an için Web, Android ve iOS gibi platformlarda 36.500 aktif kullanıcısı bulunuyor.

Şirket, yatırımcılara ücretsiz paketlerin yanısıra kendileri için doğru planı bulmasını sağlayan birçok abonelik paketi sunuyor. Ücretsiz paketler, önceden ayarlanmış tüm ticaret stratejilerine, sınırsız sayıda işlem çiftine ve aynı anda en fazla iki botun kullanımına erişim sağlar. Abonelikler ise, mevcut ticaret botlarının sayısını artırır.

Türkçe Dil Desteği

TradeSanta, son zamanlarda Türkçe ve Portekizce de dahil olmak üzere yeni dillerdeki yazılımlarına destek verdi. Yöneticiler bunun gelen talepler karşılığında gerçekleştirdiklerini söylüyor. Veriler kripto para botlarına ilginin son zamanlarda Türkiye ve Brezilya’da arttığını gösteriyor.

TradeSanta Birçok Borsada Hizmet Sunuyor

Ayrıca yatırımcılar artık TradeSanta’yı Bitfinex, Huobi, Upbit, HitBTC ve Bittrex gibi borsalarda kullanabiliyorlar. TradeSanta ekibi ayrıca yakın zamanda BitMEX ve OKEx’in de ekleneceğini açıkladı.

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın, Twitter ve Instagram hesaplarımızı takip edin!

Yorumları Görüntüle

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir