MYDİGİTALDİSCOUNT.COM BİTCOİN İLE SİZE EV OTOMASYONU CİHAZLARI SATACAK

Dijital paralarla ödeyebileceğiniz ürün ve hizmet yelpazesi sürekli genişliyor. Paranın geleceği olarak kabul edilen kripto para birimleri, gelecekte hayatımızı değiştirecek eşyaları almak için kullanılabilir. ABD’deki Dijital İndirim olarak adlandırılan çevrimiçi bir satıcı, bitcoin için ev otomasyon aygıtları satıyor.

Mydigitaldiscount.com, uzakta olduğunuzda evinizle bağlantıda kalmanıza yardımcı olacak birçok akıllı ev aksesuarları sunar. Bunlar, kapıyı kilitlemenize, ısıyı kapatmanıza veya ışıkları uzaktan kapatmanıza izin veren icatlardır ve bunların tümü akıllı telefonunuzda kurulu bir mobil uygulama aracılığıyla yapılır.

Platform, “akıllı” etiketi altında birçok ürün tanıtıyor Web sitesini, evinizin mikro iklimlendirmesini kontrol etmenize izin vermeyecek, aynı zamanda sadece evinizin mikroklimatını kontrol etmenize izin vermeyecek diğer şeylerin yanı sıra sipariş vermek için de kullanabilirsiniz.

Çevrimiçi tüccar, bilgisayar parçalarının dağıtımında uzmanlaşmış olup, müşterisinin toptan eşya fiyatlarına yakın yüksek kalitede ürünler almasını sağlamak için belirli üreticilerle yakın bir şekilde çalışmaktadır. Örneğin, oldukça uygun fiyatlarla çok çeşitli katı hal sürücüleri (SSD’ler) sunmaktadır.
Dijital İndirgem, Oswego, Upstate New York kentinde bulunan bir şirket tarafından işletiliyor, ancak yurtdışına gönderiliyor. Tüm büyük kredi kartları, Paypal ve Amazon Pay dahil olmak üzere çeşitli fiat ödeme seçeneklerini desteklemektedir. Ancak, aynı zamanda bitcoin cash (BCH) ve bitcoin çekirdeği (BTC) alır. Bitpay’ı kontrol edebilirsiniz.

Cryptocurrency ile satın alabileceğiniz şeyler hakkında daha fazla fikir için Bitcoin.com’un Bitcoin cash Harcama sayfasına göz atın. Örneğin, şu anda indirimli fiyatlarla BCH’li bir Keepkey veya Ledger Nano S donanım kripto cüzdanı satın alabilirsiniz.