Pundi X nedir, Nereden Alınır?

“Kripto ile satın almak, şişelenmiş su satın almak kadar kolay olmalı” sloganıyla yola çıkan Pundi X ekibi bu yolda emin adımlarla ilerliyor.

Pundi X’in gelecek vizyonu, kripto para alımını şişelenmiş su satın almak kadar kolay hale getirmektir. Kripto para yatırımcılarının Walmart ve 7-Eleven gibi perakende devlerinde ve gelecekte her zaman her yerde kripto para satın alma kabiliyetine ulaşmayı hedefliyoruz.

Eskiden kısaltması PXS olarak adlandırılan PUNDI X, değişimin ardından NPXS (New Pundi X) olarak anılmaya başlandı.

Pundi X, kripto paraları kullanarak günlük hayatta POS cihazlarıyla  alışveriş yapılması için geliştirildi. Pundi X PoS, NPXS dışında birçok kripto parayı destekliyor ve bunlarla alışveriş yapma imkanı sunuyor. Önceki versiyonlarında değişikliğe giderek şimdiki bir değişim hareketi başlattılar. Yatırımcılarının elinde bulunan PXS lere 1:1000 oranında NPXS  ekleme yapıldı.

Günlük hayatta herhangi bir  mağazada kripto para ve hizmetleri satın almak için yola çıkan Pundi X bugün itibariyle kripto pos cihazlarının dağıtımına başlanılacağını duyurdu.

POS çözüm hedefiniz nedir

Herhangi bir fiziksel mağazada kripto paralarla alışveriş yapın. Ayrıca Pundi X PoS sayesinde kolaylıkla kripto para alıp satabilirsiniz.

Pundi X’in oluşturduğu ağ, Blockchain ekosistemine hizmet etmeyi amaçlıyor. Geliştiricilerin ve token sahiplerinin müşterilere ulaşmasını kolaylaştırıyor.

PXS tokenlerin toplam arzı nedir?

Şimdiye kadar oluşturulmuş maksimum token sayısı ICO’nun 3.333 katı olacak.

Müşteriler için teşvik planınız nedir?

Pundi X yatırımcıları, aylık ekstra PXS token airdropu ile teşvik edecek.

Airdrop miktar nedir?

Airdrop için ilk yılda %40, ikinci yılında %20, üçüncü yılda %10 token dağıtımı gerçekleştirilecek. Airdrop aylık olarak gerçekleşir ve her ay azalır. Bu nedenle, ilk ayın airdrop dağıtımı en yüksek olacak ve son ay (otuzsekizinci ay) en az olacaktır.

Kaç tane Pundi X POS cihazı üreteceksiniz?

3 yıl içinde 100.000–700.000 arasında.

Pundi X POS cihazının özellikleri nedir?

Android benzeri işletim sistemi ile MTK / Qualcomm çözümleri.

Pundi X Pass nedir?

Pundi X Pass, insanların kripto para birimlerini hızlıca alması, satması ve ticaret edebileceği akıllı bir karttır. Ayrıca günlük eşya satın alabilirsiniz.

PXS’yi nereden satın alabilirim?

PXS, bir ERC20 tokenidir. ve Binance de dahil olmak üzere önemli borsalarda işlem görüyor.