QUANT FİYAT ARTIŞININ SEBEBİNİ AÇIKLADI

Son aylarda Bitcoin’e karşı fiyat artışları nedeniyle, Quant çok farklı bir tablo bir çiziyor.

Quant Network’ün CEO’su Gilber Verdian dün BlockchainBrad’ın kanalında röportaja katıldı. JP Morgan’ın yolunu takip ederek mevcut momentumun Quant için neden bir yükseliş olduğuna dair bazı görüşlerini paylaştı.

Bunun Quant’ı Ripple’ın şimdiye kadar üstlenmeye çalıştığı rolü yerine getirmek için elverişli bir konuma getirdi. Farklı banka blok zincirleri arasındaki operasyonları destekledi.

Interledger işletilebilirliği, Quant’ın ana satış noktalarından birisi. Altyapısı, geliştiricilerin ve işletmelerin mevcut tüm blok zincirlerinde kullanılabilecek uygulamaları başlatmasına izin veriyor. Böylece eşleşmeler veya Quant’ın blok zincirinde geliştirilen çok zincirli uygulamalar sayesinde kullanıcıların dapplere ulaşma potansiyelinde artış sağlıyor.

Geleneksel borsaların olmamasından bağımsız olarak, fiyatı aşağıdaki tabloda görüldüğü üzere, Bitcoin’i geride bıraksa bile, Haziran ayının başından beri artmaya devam ediyor.

Görüşmeler sırasında Quant’ın CEO’su, OverLeader işletim sistemlerini, Binance zincirine eklemek için Binance’la görüşmeler yapıldığından da bahsetti. Diğer borsalarla ilgili olarak Verdian, şu anda açıkamlamadığı bir sayı ile anlaşmalar kapsamında olduklarını garanti etti.