Stellar Yakın Zamanda 0.5 Cent Seviyelerini Görebilir

stellar 50 cent olabilir

Stellar şu sıralar kripto para brimleri arasında öne çıkmaya çalışıyor. Piyasadaki genel düşüşlerin ikinci gününe girerken, Stellar önemli kazanımlar sağlayan birkaç para biriminden biri olarak kaldı ve Stellar’ın piyasaları yakında daha olumlu bir yörüngeye taşıyabileceğini ileri sürdü.

Stellar, 2018 başında kaydedildiği gibi, 0,85 dolarlık tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmadan önce gitmesi gereken uzun bir yol gibi görünüyor olsa da, şimdi Stellar’ın bu noktaya bir kez daha ulaşmak için neredeyse yolun yarısında olduğunu düşünebiliriz. EOS’tan sonra sıra şimdi Stellar’da gibi gözüküyor. Tek yapması gereken sadece 0.5 cent seviyesini aşmak.

Bu yazı yazılırken Stellar, % 2.68 artarak 0.444 seviyelerinde seyrediyordu. Kripot para birimlerinin komşu olduğunu varsayarak, EOS ve Cardano sırasıyla %5.43 ve %0.03 düşüş yaşadı, Hal böyle olunca Stellar son derece iyi performans gösterdiğini iddia edebilirsiniz.

Bunu yakın zamanda düşünelim, Hong Kong merkezli kripto para borsası OKEx son zamanlarda Stellar’ı trading çiftleri altında ekledi. OKEx, işlem hacmine göre dünyanın en büyük beşinci kripto para borsa platformu olarak kabul görüyor. Bu, Stellar’ın değerinde yeni bir yükselişe denk geldiği için, bu listenin Stellar ve XLM’den gerçekten yararlandığını söyleyebiliriz.

Dahası, Stellar ve IBM’in, Ripple’in xRapid ve xCurrent benimseme yoluyla inşa etmeye çalıştıkları tekel için doğrudan bir tehdit olarak düşünülebilecek ilk ortak ortaklıklarından birinde sınır ötesi transfer sistemleri geliştirmek için birlikte çalışacaklarını ortaya koyuyor.

Tamam, tabii ki yukarıdaki duyurular ve entegrasyonlar önemlidir, ancak bu artış eğiliminin sonsuza dek sürmesine neden olmayacak. Uzun zaman önce, piyasadaki depresyonun genel görüşü Stellar’ı yakalayabilir ve bir düzeltme havasına neden olabilir. Ancak bu, Stellar’ın 0,50$ seviyelerine tekrar dönebileceğini ve bu değerde devam edebileceğini varsayarak, mutlaka kötü bir şey olmayacaktır.

 

Kaynak: Cryptodaily.co.uk