Stellar’ın Anlaşmaları Yeni Bir Yükselişi Getirir Mi?

Ocak ayından bu yana süregelen fiyat düşüşlerine rağmen, Stellar (XLM) iki kez düşüşten kendini kaldırdı ve analistler artık genel yukarı yönlü hareketi öngörüyor. Bu, kısmen, teknoloji değişimleri IBM ve Veridium Labs ile yenilikçi ortaklıkların yardımıyla, iklim değişikliğinin çözülmesine yardımcı olmak için blockchain teknolojisini kullanıyor.

Büyük işletmeler, şirketler ve kurumlar karbon emisyonlarını hesaba katmalılar, ancak bu, değeri uygulamak için karmaşık bir konudur. Bu, EnVision Corporation’ın bir parçası olan Veridium Labs, Stellar blockchain’i kullanmak için IBM ile birlikte çalışıncaya kadar istenen karbon-offset kredilerini gerçeğe dönüştürmek için zor bir proje haline getirdi. Stellar, sera gazları yayma hakkını temsil eden jetonlar için bir dijital defter olarak görev yapar. Bir jeton, bir tonluk karbondioksit kütlesine eşittir. Bu durumun karbon emisyonlarını izlemeyi kolaylaştıracağını umuyoruz; ayrıca, jeton satışından elde edilen para, Borneo’nun yeniden ağaçlandırılmasına doğru gidiyor ve bu da çevre için çifte kazanç sağlıyor.

Blockchain teknolojisi bunun gibi gerçek yaşam çözümleri için uygulanmakla birlikte, blockchain 3.0’ın güvenliği ve hızı geliştirilmekte ve bu teknoloji daha istikrarlı ve sonuçta daha da cazip hale gelmektedir. Stellar’ın (XLM) merkez bankaları ile yaptığı görüşmelerde, merkez bankalarının kendi dijital paralarını ihraç etmeye başladıkları zaman, XLM’in kullandığıı blockchain ağını kullanmayı umuyor.

Haziran ayında CryptoDaily, çalıştığı eşler arası platformdan dolayı XLM’in çok az gerçek rekabete nasıl sahip olduğunu gösteren bir makale yayınladı. Stellar (XLM) bir hırsızlık makinesi olarak selamlanıyor ve Ocak ayından bu yana fiyat düşüşüne rağmen, bu heyecan verici ortaklıkları çevreleyen olumlu vızıltılar çok sayıda yatırımcıya dalmayı bekliyor. Stella (XLM) bu şekilde devam ederse, aşağıya inmemeli. 3500 satoshis ve hatta 2018’in ikinci yarısından önce 4000 bile kırılabilir.

Kaynak: Cryptodaily

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Burada aktarılan analistlerin ifade ettiği tüm görüşler sadece kendi fikirleridir ve Coinografi ile içeriğin yazarının görüşlerini yansıtmaz. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Coinografi ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.