Ünlü Analiste Göre Bitcoin Boğa Koşusundan Önce Dibi Görecek!

Willy Woo

Daha önce Bitcoin hakkında öne sürdüğü birçok fiyat tahminleri tutan Willy Woo, Bitcoin’in boğa koşusuna çıkmadan önce dibi göreceğini iddia etti!

Geçtiğimiz mayıs ayında BTC’nin herhangi bir yükseliş belirtisi göstermeden 6 bin doların altına düşeceğini belirten Woo, o dönem birçok analistin aksine bir görüşte bulunmuştu. Nitekim haziran ayının son günlerinde 2018 yılının en düşük seviyesine gerileyen BTC, 6 bin dolarında altına düşerek 5.825 dolara kadar gerilemişti.

Willy Woo Tehlike Çanlarını Çalmaya Başladı!

Resmi Twitter hesabı üzerinden sürekli olarak açıklamalarda bulunan Woo, son olarak BTC’nin 5.000 bin dolar bandının da altına düşeceğini açıkladı. Woo, 2008’de yaşanan Wall Street mali krizini örnek göstererek o dönem altının çöküş yaşayıp daha sonra hızlı bir yükselişe geçtiğini belirterek BTC’nin de aynı şekilde dibi gördükten sonra tarihi rakamlara ulaşabileceğini iddia etti.

2018 yılının şubat ayında yayın hayatına başlayan Coinografi, okuyucularına güncel haberler ve kripto paralara yönelik eğitici içerikler sunuyor. Çok kısa bir sürede Türkiye’nin en popüler siteleri arasında yerini alan Coinografi.com’a destek olmak ve güncel haberlere anında ulaşmak için Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz. Her şey sizlere daha iyi hizmet verebilmek için. Görüş ve önerilerinizi yorum olarak bize iletebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Burada aktarılan analistlerin ifade ettiği tüm görüşler sadece kendi fikirleridir ve Coinografi ile içeriğin yazarının görüşlerini yansıtmaz. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Coinografi ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz