Visa ve Mastercard Logolu Kredi Kartlarınızla Bitcoin Almak Artık Mümkün

Abra uygulaması ve Abra.com kullanıcıları artık dünyanın her yerindeki Visa ve Mastercard ile Bitcoin satın alabilir. Bu, bir dizi yatırımcı için Bitcoin’in satın alınmasını çok daha kolay hale getiren bir harekettir.

Geleneksel olarak, Abra kullanıcıları bugüne kadar sadece Abra hesaplarını doğrudan banka havalesi yoluyla finanse ediyordu Bu, zaman alıcı olabilir ve yetkilendirilmesi biraz zaman alabilir, yani kullanıcılar Bitcoin satın alma işlemine anında gerçekleştiremiyordu.
Aksi takdirde, kullanıcıların Abra üzerinden satın almak için zaten kripto para birimini tutmaları gerekir.

Abra’nın yayınladığı rapora göre, Mastercard ve Visa’nın bu yeni entegrasyonu birçok faydayı da beraberinde getiriyor.

“Bitcoin satın alımları bir seferde 50 ila 20.000 dolar arasında değişebilir.”

“Müşterilerimiz satın aldıkları Bitcoinleri desteklenen herhangi bir cüzdanına yönlendirebilir veya Abra ile yeni bir cüzdan kurabilir ve bu da 24 altcoin ve 50 fiat para birimine yatırım yapılmasını sağlar.”
“Satın alınan bitcoin genellikle blockchain işlem sürelerine bağlı olarak 20 ila 30 dakika arasında kullanılabilir.”

“Bir kredi kartı ile gerçek bir bitcoin satın almak, internette başka herhangi bir işlem yapmak kadar kolaydır. Tek yapmanız gereken satın almak istediğiniz bitcoin miktarını girmek, bir bitcoin cüzdan adresi girmek, kredi kartınızı veya banka kartı bilgilerinizi girmek ve daha sonra tüm ayrıntıları onaylamaktır. ”

Tam gönderiyi burada görebilirsiniz.

Kripto para birimi kabulü açısından, bu büyük bir haber. Bitcoin’in “kabul edilebilir” hale gelmesi için satın alınması mümkün olduğu kadar kolay olmalıdır. Bu yeni formatta, Bitcoin satın almak, başka bir ürünü çevrimiçi olarak bir banka veya kredi kartıyla satın almak gibidir. Abra bu hizmeti sunan ilk platform değildir, ancak Litecoin ağı içindeki benzersiz entegrasyonları bu haberi biraz daha anlamlı hale getirmektedir.

Hepsinden önemlisi, bu, Abra’nın müşteri deneyimini geliştireceğinden ve Abra’nın karlarında da bir artış göreceğinden şüpheniz olmasın.

Abra’nın Mastercard ve Visa ile anlaşmasını nasıl değerlendiriyorsunuz? Yorumlarda görüşlerinizi bizimle paylaşın!