VİTALİK BUTERİN, CRYPTO TOPLULUĞU TARAFINDAN SOSYAL MEDYADA LİNÇ EDİLDİ

Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin, geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya yönelik sözlü saldırılara cevap verdi. Cryptocurrency topluluğundaki bazı etkili insanlar Vitalik’in görüşlerine karşı görüşlerini dile getirdi ve cevap verme şansını yakaladı.

Vitalik Buterin Twitter’da Saldırı Altında

Vitalik Buterin, topluluk içinde ikinci en büyük kripto para biriminin Ethereum tarafından kurucusu olan kurucu ortak olarak bilinen bir şahsiyettir.

Bununla birlikte, birkaç etkili kripto para birimi, son fikirleriyle aynı fikirde olmamakta ve kamuoyu ile sosyal medyada eleştirilmektedir.

Saldırılardan biri, Buterin’in kripto para birimleri etrafındaki teknolojinin durumu hakkındaki genel görüşlerini eleştiren BitTorrent’in eski yaratıcısı Bram Cohen’den geldi.

Ethereum’un şu anda karşı karşıya olduğu ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmek için önerilen çözümlerden birini, yani Sharding’i ifade ediyor.

“Ethereum’un paylaşmayı önerdiği şey, madencilerin temelde tüm kırıklara sahip olmasını talep ederek bunu daha da bozuyor. Daha önce olduğundan daha az şey ifade etmek için “tam düğüm” ü yeniden tanımlamak daha kolay. ”

Uzayda tanınan bir başka kişilik olan Calve Ayre de, bu konuda “hiçbir ipucu” olmadığını söyleyerek genel olarak blockchain ve ekonomi bilgisine meydan okuyarak Buterin’e saldırdı.

Ve bu son seans seansı için yeterli değilse, popüler şifreleme para podcaster Peter McCormack, Ethereum’a “vapourware saçma” adını verdi.

Ethereum Kurucu Ortak’ın Tepkisi

Ünlü ve etkili insanlar, özellikle sosyal medyada genellikle benzer saldırılara maruz kalıyorlar. Buterin, daha önce de bir hedef olduğunu belirtti, ancak bu kez bir rekor olabilir.

Buterin, elbette, sektördeki en etkili insanlardan biridir. Sadece en büyük ikinci kripto para biriminin kurucu ortağı değil, aynı zamanda alandaki ciddi gelişmelerin bir parçası olmuştur ve genel gelişimi için çalışmaktadır.

Doğal olarak, bu tür bir dikkat ile, her zaman bir eleştiri olacak. Buterin’in bunları söyleme tepkisi uygun olup olmadığı veya kaymalarına izin vermek daha iyi olurdu. Bu onun destekçilerinin genel duyguları gibi görünüyor. Bununla birlikte, kendisini “blok zinciri Elon Musk” olarak nitelendiren, aynı fikirde olan ciddi insanlardan payını almaya devam ettiği açıktır.